VII kolejka serie A

• autor: ulksforever, 2011-09-20 16:23

Czy w VII kolejce coś się zmieni w tabeli? Czy Lider odskoczy, czy Izdebki zanotują pierwsze zwycięstwo? Wiele niewiadomych, ale jedno wiemy, że każdy wynik jest możliwy w naszej lidze. A kto z kim zagra 25 września?..

Alces Długie (1) - Wisłok Sieniawa (2) Szlagier kolejki. Będzie się działo na stadionie „fruwających orłów”. Wisłok zmienił politykę bo wie że z arbitami w naszym kraju a co dopiero w najbiedniejszej części Polski jest źle więc zaczął grać a nie biadolić. I zaczyna mu to wychodzić. Drużyna Pana Piotra Małka gra jak z nut i kompleks ostatniego miejsca z ubiegłego sezonu ma już daleko za sobą. Porażka Długiego nic takiego jeszcze nie będzie stanowiła, ale zwycięstwo to już duża zaliczka i pewny lider.

Płomień Zmiennica (5) - LKS Haczów (13) Ciężko w tym sezonie zgasić płomień. Jedynie Polańczyk i Lider stłamsił płomień w zarodku i nie pozwolił na większy pożar. Haczów ponoć ma wszystko, aspiracje, zawodników z okręgówki, tylko punktów brak. Ale jeszcze wiele meczy do końca i jak zacząć wygrywać to moment jest naprawdę dobry.

LKS Izdebki (14) - Piast Miejsce Piastowe (8) Jak trwoga to .... po byłych weteranów. Ponoć kilku starszych zawodników powróciło pomagać w zdobyciu punktów LKSowi,  bo za kilka meczów może się przewaga zrobić zbyt duża i może być już za późno. Wiemy, że jak nie idzie to nie idzie. Życzymy zawodnikom Izdebek przełamania fatalnej passy i zwycięstwa i niech ono traw do przedostatniej kolejki.

Brzozovia Brzozów (10)- Orion Pielnia (9) Co się dzieje z Brzozwią. Zmienił się zarząd, doszło kilku doświadczonych zawodników. Kibice śpiewali po dwóch pierwszych meczach że „okręgówkę mamy”. Panowie trzeba barć się za robotę i wygrywać bo nic nie jest stracone a zyskać możecie bardzo dużo.

Nelson Polańczyk (11) - Zgoda Zarszyn (7) Zarszyn bardzo dobrze zaprezentował się na naszym obiekcie. No powiem, że byli drużyna lepszą, my tylko w jednym elemencie byliśmy lepsi w strzelonych bramkach a w piłce nożnej chyba to się liczy. Jestem pod wrażeniem pracy trenerów lub bardziej pozytywnego wpływu na zawodników. Pamiętamy Zarszyn Burego- zawsze walka o utrzymanie, Długie też nie błyszczało w poprzednim sezonie a teraz, nie ta drużyna. Zwycięstwo Zarszyna to skok w górne rejony tabeli a tym samym podtopienie Nelsona.

Bukowianka Bukowsko (6) - Iskra Przysietnica (3) Ciężki mecz czeka Iskrę na stadionie w Bukowsku. Wiemy że, czym cięższy mecz tym bardziej jest skoncentrowana i zmotywowana drużyna Sławka Skwarcana. Zwycięstwo zapewne rozbudzi ambicje Iskry do dalszej walki o upragnioną okręgówkę. Ciekawy mecz, typuję remis, ale w Bukowsku każdy wynik jest możliwy.

ULKS Grabówka (4) - Florian Rymanów Zdrój (12) Pojedynek dwóch beniaminków. Nasi zawodnicy nie mogą w żaden sposób zlekceważyć „Strażaków” z Rymanowa, bo Ci wiedzą jak się strzela bramki szczególnie w pierwszej połowie. Pełna koncentracja i motywacja a damy radę.

Zapraszamy kibiców na mecz w niedzielę. Start godz. 15.00

autor: ~kibic 2011-09-21 11:09:26

avatar ciezki mecz czeka iskre w bukowsku gra się bardzo cięzko remis iskry będzie sukcesem ciekawe czy czester i spółka rozmontują obrone iskry

autor: ~anonim 2011-09-23 20:50:43

avatar moi faworyci: Długie, Zmiennica, MP, Brzozów, Zarszyn, Bukowsko, Grabówka

autor: dksinfo 2011-09-24 21:11:03

Profil dksinfo w Futbolowo Proszę "Admina" strony, aby jutro napisał - skład i dalsze informacje. florianinfo.futbolowo.pl ZAPRASZAMY!

autor: ~Bkw 2011-09-25 18:03:11

avatar Bukowianka 3pkt a Ískra. . . .Bukowianka 3pkt a Ískra. . . .

Lopuchov2009