Lubię to!!

Aktualności

Z dużej "burzy" mały deszcz !!!

• autor: peniacz1990, 2013-05-13 11:03

Cenne 3 pkt zdobyli piłkarze Grabówki w sobotnie popołudnie. W niecodziennym dniu, o niecodziennej godzinie (sobota 17:00 ) pokonali na stadionie w Rogach miejscową Burze.

W dotychczasowych V kolejkach rundy wiosennej piłkarze z Grabówki zgromadzili 6 pkt ( pokonując Naftę Jedlicze i Kotwice Korczyna ), natomiast gospodarze tylko 4 ( wygrywając niespodziewanie w Skołyszynie i remisując z Ustrzykami ). Należy dodać że było to pierwsze zwycięstwo Grabówki na wyjeździe na wiosne.

Do meczu przystępujemy w następującym składzie:
Oleniacz - Chrobak, Czebieniak, Łukaszewski, Szul - Dymnicki (c), Fijałka, Czopor ( 60' Sokołowski ), Dąbrowiecki - Myćka ( 75' Koryto A. ), Ruda ( 85' Sołkowicz ).

Pierwsza połowa zakończyła się naszym prowadzeniem 0:1. Strzelcem bramki był w 39 min niezawodny w ostatnich mecz Kapitan drużyny Tomasz Dymnicki, który popisał się strzałem z 10 metrów - piłka jeszcze po rykoszecie zupełnie zmyliła bramkarza. Należy pochwalić grę defensywną, która nie dopuściła do zagrożenia bramki Oleniacza. Na przerwę schodzimy z jednobramkowym prowadzeniem.
             W szatni założeniem było strzelenie szybko drugiej bramki na poczatku drugiej połowy - udało się to zrealizować w 100 %. W 50 min strzał z półwoleja Czopora i prowadzimy 2:0. Należy dodać iż Wojtek Czopor jak i jego zmiennik w 60 min Piotr Sokołowski zagrali bardzo dobry mecz. Widać, że trema powoli zaczyna opuszczać Piotrka i z meczu na mecz gra coraz lepiej . Brawo Piotrek !!! Wynik spotkania ustalił w 79 min Dymnicki po błędzie obrońców. Mocnym strzałem w długi róg nie dał szans bramkarzowi. Burza przebudziła się dopiero po koniec meczu stwarzając 2 groźne sytuację, jednak Oleniacz zachował koncentrację do końca i nie dał się pokonać.  Należy pochwalić całą drużynę za walkę i wywalczony wynik. Jednak to nie koniec wojny... Liga trwa dalej i i każdy pkt trzeba będzie walczyć na 110 % !!!