Bez prezentu na 60 lecie Klubu z Tarnawy!!!

• autor: ulks-info, 2010-10-18 14:32

Cenne punkty przywieźli nasi zawodnicy z trudnego terenu w Tarnawie. Jechaliśmy do przeciwnika, z którym ostatni raz graliśmy jeszcze w „B” klasie w sezonie 2007/2008. Obydwa pojedynki wygraliśmy pierwszy mecz w Tarnawie 1-3 a u siebie pewne 5-0 i awansowaliśmy do klasy A.

Przed niedzielnym pojedynkiem obie drużyny zgromadziły po 15 punktów. My po wpadce z Nowosielcami a Tarnawa podbudowana wyjazdowym zwycięstwem z Jankowcami (2-4) zaczęła piać się w górę.

Z powodu absencji naszych podstawowych bramkarzy (Oleniacz, Dymnicki) musieliśmy skorzystać z trzeciego zmiennika juniora Mateusza Śmigla i należy dodać ze był to bardzo dobry występ Mateusza a obroniony strzał z kilku metrów w pierwszej połowie potwierdza dobrą dyspozycję etatowego bramkarza drużyny juniorów.

Mecz nie był porywającym widowiskiem. Najważniejsze dla nas było udowodnienie, ze wynik meczu z Nowosielcami to wypadek przy pracy.

Skład:

Śmigiel: Sorry, Antoś, Orzech – Capitan, Szewczyk, Dymek (58’ Baniak) Kozioł, Ciumek- Gwiazda (75’ Tympalski), Kondzio (86’ Figo)

Bramki: Gwiazda 16’, Ciumek 74’

Jankowce (7) – Golcowa (14) Trudny wyjazd czeka zawodników Golcowej. Jeśli Jankowce nie zbagatelizują autsajdera naszej grupy, powinny dopisać do swojego konta 3 pkt. A może po remisie z Czarną, Golcowa wychodzi z zapaści.

Niebieszczany (10) – Tarnawa (6) „Remix”  zremisował z Nowosielcami i ma za sobą „trudne chwile” jakie przeżywał na początku rundy. Ciekawy mecz prawdopodobny remis.

Bezmiechowa (11)- Nowosielce (8) Po wygranym meczu w Dudyńcach zawodnicy „Lotniarza” udowodnili ze ostra walka nie jest im obca i jak sędziowie nie pomagają „Sokołowi” to wygrać tam może a nawet powinien każdy. Jeśli Lotniarz odpowiednio zostanie zmotywowany do gry ma duże szanse dokonać następnej niespodzianki i nawet wyprzedzić Nowosielce.

Rudenka (9) – Dudyńce (5) Piłkarsko dalej będę twierdził że Rudenka jest lepsza, oparta na zawodnikach grających bardziej technicznie, jeśli do tego dołożą zaangażowanie i nie przestraszą się ostrej a często brutalnej grze zawodników Dudyniec to zapewne dopiszą do konta 3 kpt. a tym samym mogą nazywanych „rzeźnikami” ligi Dudyńce przeskoczyć w tabeli.

Płowce (1) – Bukowsko(2) Mecz na szczycie. Kilka kolejek temu to my graliśmy mecz na szczycie z Połowcami, które zanotowały dwie porażki z rzędu. Widać ze kryzys maja za sobą. Bardzo ciekawa konfrontacja. „Bukownianka” jeśli wygra obejmie fotel lidera, ale czy gospodarze na to pozwolą?

Czarna (3) – Lutowiska (13) Choć obie drużyny dzieli aż 10 miejsc w tabeli nie bezie to miało znaczenia w derbach „Bieszczad”. Dobra passa „Jawornika”, może zostanie zastopowana i „Otryt” zacznie górować i wygrywać mecze bo jak dotychczas to wygrał dwukrotnie ale tylko raz w meczu z Golcową a raz niedoczekawszy się na Dudyńce.

Grabówka (4) – Rzepedź (12) Nigdy nie graliśmy z naszym najbliższym rywalem na poziomie seniorskim.  Mieliśmy okazję widzieć drużynie „Drzewiarza” w meczu na naszym stadionie gdzie uległa „Victorii” Niebocko. Ale to inny „Drzewiarz”, któremu w obecnych rozgrywkach nie idzie. Jeśli podejdziemy do meczu skoncentrowani i nie zlekceważymy przeciwnika to będą kibice w Grabówce oglądać ciekawy mecz.

autor: kotek2 2010-10-24 17:12:03

Trening