Zapowiedź kolejki!!!

• autor: Admin, 2011-04-01 12:18

W niedzielę 2 kwietnia o godz. 13.00 rozegramy na własnym obiekcie drugi mecz o mistrzostwo klasy „B” z drużyną BKS „Bieszczady” Jankowce. Jesienny wyjazd do Jankowiec był bardzo nieudany, przegraliśmy 3-2 (graliśmy na wyjeździe dlatego że na naszym stadionie w tym czasie odbywały  dożynki gminne). Rundę wiosenną nasi zawodnicy po dobrym meczu inauguracyjnym dobrze rozpoczęli rundę wiosenną. Nasz niedzielny przeciwnik musiał uznać wyższość lidera z Bukowska, przegrywając z nim na wyjeździe 5-2. Wszystko zależy od zawodników naszego Klubu od determinacji i woli walki. Jeśli będzie taka jak z Czarną to zapewne emocji nie zabraknie.

W czwartek nasi zawodnicy rozegrali mecz kontrolny z Brzozovią MOSiR Brzozów, który po bramkach Haduch x 1, Kondzio x 2, Rumun x 1 wygraliśmy 4-2. Mecz słaby, ale to nasi zawodnicy mieli zdecydowanie więcej okazji do zaaplikowania Brzozovi jeszcze kilku bramek. A może absencja (Antosia, Barana, Sorrego, Chołka, Baniaka, Dymka) powodowała, że gra była szarpana bez polotu. Pomysł dobry, bo zawodnicy nie grający w niedziele mogli pograć i złapać cykl meczowy.

W innych meczach zagrają...

Nowsielce – Bukowsko – bardzo ciekawy pojedynek. Nowosielce dotychczas zdobyły 21 punktów i do Bukowska tracą 9. Jeśli wyjdą zwycięsko z pojedynku doskoczą do Bukowska na 6 punktów. Na inaugurację rundy wiosennej „Szarotka” zremisowała z „Sokołem” 1-1. Jeden z ciekawszych meczy.

Czarna – Niebiszczany – na przykładzie tego meczu zobaczymy czy zawodnicy z Czarnej maja kryzys, czy po prostu zapomnieli o przygotowaniach do rundy wiosennej. Niebieszczany zgromadziły 23 punkty i plasują się na wysokim 5 miejscu.

Lutowiska – Bezmiechowa -  obydwie drużyny będą walczyć o 6 punktów. Hit kolejki na dole tabeli.

Golcowa – Rudenka – Golcowa wg. wypowiedzi aktywnego (może nie za bardzo zorientowanego internaty z Golcowej) miała gokoptować ok. 7 do 9 nowych wartościowych zawodników i aktywnie włączyć się o walkę o utrzymanie. Do zespołu dołączyli doświadczeni zawodnicy bramkarz Herbut oraz może nie „Jaś wędrownik” ale zawodnik który grał w bardzo wielu klubach a obecnie najbardziej doświadczony w naszej lidze Szarek.  Na jesieni zdecydowanie lepiej prezentowała się Rudenka.

Rzepedź – Płowce–  Płowce po odejściu kilku czołowych zawodników a szczególnie naszego wychowanka, który jeszcze długo będzie królem strzelców naszej ligi Piotrka Zacharskiego jakby zwątpiły w końcowy sukces. Ale jeśli wywiezie 3 punkty ze stadionu „Drzewiarza” włączy się do gry i będzie ponownie na „pudle”

Tarnawa - Pobiedno – Bardzo ciekawy pojedynek drużyn które zdobyły odpowiednio 22 i 21 punktów. Pobiedno różnymi metodami zazwyczaj punkty zdobywa u siebie. Na gorącym terenie w Tarnawie będzie im bardzo ciężko. Drużyna, która wygra włączy się aktywnie w walkę o awans. Przegrany nie straci szans na awans, ale bardzo skomplikuje sobie życie.

autor: ~Zryw 2011-04-01 15:52:41

avatar Nie czytajcie napinki jakiegoś gości z Golcowej pod nickiem bimber czy bilard on chyba cały czas naprany pisze jakieś głupoty.

autor: ~zovia 2011-04-01 23:29:21

avatar Mecz słaby, ale to nasi zawodnicy mieli zdecydowanie więcej okazji do zaaplikowania Brzozovi jeszcze kilku bramek. ... To chyba jakiejś kpiny !! ten kto to pisał to był na innym meczu chyba. W Zovi brakowało Cwynara ,Florka , Trzciańskiego , Mazurka , Borka to 75% obrony pozdrawiam ehhh

autor: luksied 2011-04-02 09:42:58

Profil luksied w Futbolowo Jak zwykle kogoś brakowało:) u nas też 3 obrońców z pierwszego składu nie grało, powiem wiecej nie było też dwóch środkowych pomocników z pierwszego składu ale to nie ważne bo wam przecież brakowało... Naucz sie przegrywać Zovia

autor: ~Franek łowca bramek 2011-04-02 11:16:00

avatar Mczecz sałby w wykonaniu obydwu drużyn. Tka kopanina. Ale z sytuacji no -zovia nie napinaj się ale popatzr obiektywnie gówka Orzecha w 2 m do pustej bramki sam na sam Columba ale. To tylko spring i ważne zeby pograli Ci co w niedzielę nie grali. Jeszcze wygracie. Pozdrawiam ULKS

autor: ~anonim 2011-04-03 18:07:25

avatar ULKS Grabówka 1-0 Bieszczady Jankowce 3 kwietnia, 13:00 LKS Tarnawa 2-3 Sokół Pobiedno 3 kwietnia, 13:00 Drzewiarz Rzepedź 2-1 LKS Płowce/Stróże Małe 3 kwietnia, 13:00 LKS Golcowa 2-1 Bumar Rudenka 3 kwietnia, 13:00 Jawornik Czarna 3-1 Remix Niebieszczany

autor: ~anonim 2011-04-03 20:49:02

avatar Szarotka Nowosielce 0 - 3 LKS Bukowsko

autor: Bombal04 2011-04-04 15:26:10

Profil Bombal04 w Futbolowo dobra dobra nie podpowiadaj hehe:) co to znaczy gokoptowac? nie umiesz pisac daltonie?

C Klasa ULKS Grabowianka Grabówka - Victoria Niebocko